Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

  • Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

Yönetim Bildirisi

Serberus

KURUCU
Yönetici
MAREŞAL
Katılım
27 May 2018
Mesajlar
144
Beğeniler
90
Uzmanlık Alanı
PHP
HTML
#1
Merhaba.

Geçtiğimiz günlerde Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde önceki gün terör örgütü PKK’nın düzenlediği saldırıda Eşi ve bebeği ŞEHİT olan Abimiz Dava ve Silah arkadaşımızın olayından sonra bardağı taşıran son damla olduğunu kabul ettiğim ve TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ Komando birliklerinin İNTİKAM yemini ettiğini görünce bizim'de TÜRK HAREKAT Olarak bu taşın altına elimizi sokmamızın gerektiğini ve SANAL olarak elimizden gelen tüm herşeyi yapmaya hazır olduğumuzu ve bu günden itibaren SANAL Operasyonlara Başlanmasının KARARINI Sizlere bildirmekteyiz.

SANAL Operasyon olarak hedefimiz PKK Ve Terör örğütlerine Destek sağlayan , açık açık bu örgütlerde olduğunu belirlediğimiz ŞAHIS , KURUM ve ŞİRKET olmak üzere hepsine nefes aldırmayacağımızı bilsinler.

SANAL Operasyon sadece Türkiye'de ŞAHIS , KURUM ve ŞİRKET olarak ilerlemeyecektir. Türkiye'ye zarar unsuru ve propaganda yapan ÜLKELER de HEDEF listemizdedir.


Dağlar, taşlar bu ovalar bilin ki Türk'ün yurdu
Aslımız insan neslidir Türk'e semboldür Kurd'u
Soyu ermeni olanlar nerden bilecek Kürd'ü
İhaneti seyreyleyin perdedeki delikten

Vatan mı istediniz lan beşikteki bebekten ?

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


TÜRK HAREKAT YÖNETİM

SERBERUS