Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

  • Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

Whatsapp ; Devre Dışı Bırakın

BlackEdition

NEFER
NEFER
Onursal Ünvan
Katılım
1 Haz 2018
Mesajlar
33
Beğeniler
1
Yaş
34
#1
S.A.

Kısa bir süre önce bunu fark ettim belki aranızda bilen vardır , bilmeyenlerin umarım işine yarar.

Aslında " Whatsapp " bilindiği gibi online mesajlaşma servisi fakat güzel bir sosyal mühendislik yöntemi ile aşağıdaki bahsettiğim olay ile güzel işler yapabilirsiniz , misyon dahilinde kullanmak şartıyla!

Önemli olan : Whatsapp numarası eski numara ise bu kişi tekrar’dan doğrulama yapamıyacaksa kesinlikle bir daha o whatsapp’a giremez ve 30 gün içerisinde hesap tekrar’dan aktif edilemez ise hesap malesef silinmektedir.

İşlemlere başlayalım :

Öncelik ile e-mail adresimizi açıyoruz.

Gönderen : Kullanıcı

Alıcı : [email protected]

Konu : Çalınan/Kaybolan Telefon: Lütfen hesabımı devre dışı bırakın

Mesaj içeriği :

Merhaba , Çalınan/Kaybolan Telefon: Lütfen hesabımı devre dışı bırakın

+90 *** *** ** ** ( kişinin numarasını yazın ) numaralı İPHONE model cep telefonum çalındı veya kayboldu ilgili hesaba ait whatsapp hesabımı devre dışı bırakmanızı talep etmekteyim

İlginiz için teşekkür ederim , Whatsapp ! :)

Ve e-mail’i gönderin , işlem tamamlanmıştır , yaklaşık 24 / 48 saat arasında size hesabın devre dışı bıraktıldığına dair bir mail gönderiyorlar ve üstelik hiç bir teyit onayı istemeden bunu gerçekleştiriyorlar , aslında biraz komik bir durum


Tabi bu sistemi sizlerde geliştirebilirsiniz , tamamen hayal gücünüze bağlı bir olay

Yardımcı olabileceğim bir konu olursa seve seve yardımcı olabilirim.

Misyon dahilinde kullanmanız ümidi ile görüşmek üzere

Selametle :)