Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

• Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

DERS Udemy Siber Güvenlik Dersleri | ÜCRETSİZ |

Serberus

KURUCU
Yönetici
MAREŞAL
Uzmanlık Alanı
PHP
HTML
Merhaba arkadaşlar artık size bizim derslerimiz dışında ek olarak yararlanabileceginiz EĞİTİM SETLERİ de paylaşıcam. Eğitim setini başarılı buldum yararlanmanızda fayda vardır devamı yolda iyi seyirler.

Link ;
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

RAR Şifresi ;

Emre hocam allah razı olsun, üniversite hocalarımdan almadığım desteği, eğitimi senden aldım desem yalan olmaz. Valla arkadaşın da dediği gibi ellerin dert görmesin.

hasi007

NEFER
NEFER
Merhaba arkadaşlar artık size bizim derslerimiz dışında ek olarak yararlanabileceginiz EĞİTİM SETLERİ de paylaşıcam. Eğitim setini başarılı buldum yararlanmanızda fayda vardır devamı yolda iyi seyirler.

Link ;

RAR Şifresi ;

Emeğiniz için teşekkür ederim.
Bu alanda kendimi geliştermek için kaynak ararken linkler arasından ulaştım bu posta. Eminim faydalı olacaktır. İnternette çok kaynak olasına rağmen bilgi kirliliğine uğramış içerikte aynı şekilde fazla. Temiz bilginin kaynağının bu forumda olduğu kaanatindeyim.

Emeğiniz için tekrardan teşekkür ederim.

BeQQ

NEFER
NEFER

asper

NEFER
NEFER

H1r2n

NEFER
NEFER
selamın aleykum bilgisayarım windows 10 rar dosyalarını açamıyorum acaba yardımcı olurmusunuz