Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

  • Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..

Serberus

KURUCU
Yönetici
MAREŞAL
Katılım
27 May 2018
Mesajlar
149
Beğeniler
99
Uzmanlık Alanı
PHP
HTML
#1
Selamun Aleykum Arkadaşlar;

Sahip olduğumuz manevi değerlerin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bir Ramazan-ı Şerif ayını daha geride bırakarak; birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olan, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun TURKHAREKAT TIM’de yaşandığı bir Ramazan Bayramını daha idrak edecek olmanın sevinci içerisindeyiz.

Hepimiz biliyoruz ki; Bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, toplumsal birlikteliğin pekiştiği, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu, iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı huzur ikliminde geçirilen günlerdir.

Bayram ziyaretlerinde kara yolunu kullanacak arkadaşlarımız, bizleri, sevdiklerinizi, ailenizi üzmeyiniz, özellikle "Trafik Kurallarına, Hız Kurallarına" uyalım. Hızlı gitmemeye özen gösterelim, lütfen ’bir şey olmaz’ demeyin. Dikkatli olalım.

Bu duygularla, "Aziz Şehitlerimizi" Rahmetle, "Gazilerimizi" minnetle anıyor, onların değerli aileleri ve evlatları başta olmak üzere; tüm TURKHAREKAT TIM ’in Ramazan Bayramı’nı en içten kalbi hislerimle tebrik ediyorum. Bayramın ülkemiz, milletimiz ve bizler için huzur getirmesini, barış ve mutluluklara vesilesi olmasını temenni ediyorum.

TURKHAREKAT TIM Yönetimi olarak; hepinizin "Ramazan Bayramı" Kutlu Olsun, Hayırlı Bayramlar.
Saygı ve Sevgilerimle...

TURKHAREKAT TIM Yönetimi Adına
SERBERUS | 15 Haziran 2018