Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

  • Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

Instagram - Twitter - Facebook Ve.S Gibi Fake Mail Gönderme [gerçekçi Yol]

Fred.Torvalds

Well-Known Member
Onursal Ünvan
Katılım
7 Tem 2018
Mesajlar
307
Beğeniler
30
#1
Merhaba. Bugün sizlere Instagram, Facebook ve benzeri sosyal medya siteleri adına nasıl sahte (fake) Mail gönderebileceğinizi açıklayacağım.

İlk önce
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
sitesine kayıt olmanız gerekiyor. Ben şimdilik Instagram sitesi gibi bir mail oluşturacağım. Mail oluştururken aşağıda bulunan türleri deneyebilirsiniz.

Kod:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]


Mail'imizi oluşturduktan sonra en gerçekçi şekilde sahte mail hazırlamak için Instagram'dan şifremi unuttum bölümünü kullanarak kendimize e-posta yolluyoruz.

Gelen Mail'i kopyalıyıp gerekli yerleri düzenleyip oluşturduğumuz e-postaya gönderiyoruz.

Oluşturduğumuz e-postadan ise kurbanın e-posta adresine gönderiyoruz.

İşte bu kadar artık bundan sonrası kişinin kararına bağlı. Bir beğeniyi hor görmeyiniz