Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

• Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

DERS Ethical Hacking Guvenlik Gorsel Egitimi Programı

Serberus

KURUCU
Yönetici
MAREŞAL
Uzmanlık Alanı
PHP
HTML
Öne çıkan konu #1
Ethical Hacking ve Güvenlik Eğitim Seti, siber güvenlik üzerine oluşturulmuş olan bu eğitim setinde Hacker’le ilgili dilediğiniz bilgilere sahip olabileceksiniz. En iyi konu anlatımlarından meydana gelen bu eğitim seti ile yapmak istediğiniz işlemleri detaylı bir şekilde öğrenebilecek, uygulamak istediğiniz işlemleri adım adım halledebilecek ve siber hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olabileceksiniz. Ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz Ethical Hacking ve Güvenlik Eğitim Setine alternatif bağlantı adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Link ;
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

RAR Şifresi ;

KURULUM ANLATIM Dosyasını okuyarak yapınız kurulumunuzu.

Forum sistemine üye olanlara vip verilcektir.

İyi seyirler :)

dekadan

NEFER
NEFER
hocam elinize emeğinize sağlık. İnşallah amacına ulaşan bir çalışma olur. Harikasınız.

kayaismail

NEFER
NEFER
Elinize sağlık hocam indirdim baktım hiç bir sıkıntısı yok tıkır tıkır çalışıyor maşallah

edack

NEFER
NEFER
Hocam çok teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık

Justice3

NEFER
NEFER
Ethical Hacking ve Güvenlik Eğitim Seti, siber güvenlik üzerine oluşturulmuş olan bu eğitim setinde Hacker’le ilgili dilediğiniz bilgilere sahip olabileceksiniz. En iyi konu anlatımlarından meydana gelen bu eğitim seti ile yapmak istediğiniz işlemleri detaylı bir şekilde öğrenebilecek, uygulamak istediğiniz işlemleri adım adım halledebilecek ve siber hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olabileceksiniz. Ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz Ethical Hacking ve Güvenlik Eğitim Setine alternatif bağlantı adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Link ;

RAR Şifresi ;

KURULUM ANLATIM Dosyasını okuyarak yapınız kurulumunuzu.

Forum sistemine üye olanlara vip verilcektir.

İyi seyirler :)