Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

• Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

Port açamama sıkıntısına son !! %100 garanti ve bütün modemlerde kullanılabilir !

Fred.Torvalds

Well-Known Member
Onursal Ünvan
ARKADAŞLAR PORT AÇAMAYAN OLDUKÇA KİŞİ VAR BUNLARDAN BİRİDE BENDİM.
GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BU SIKINTIYI AŞTIM VE SİZLER İÇİNDE BİR VİDEO ÇEKTİM.

PORTMAP.İO ÜZERİNDEN KENDİMİZE ÖZEL VPN OLUŞTURUYORUZ VE PORTMAPTA VPN NİN AYARLARINI AYARLARKEN PORTUNU AÇIYORUZ VE BAĞLANTI ADRESINI RATİMİZA GİRDİĞİMİZDE BAĞLANTI GELİYOR ! MODEM ARAYÜZÜMÜZE GİRMEDEN PORTU MUZU AÇMIŞ OLUYORUZ !
BÜTÜN MODEMLERDE BU YÖNTEMLE PORT AÇABİLİRSİNİZ !
STABİL BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIR, KURBAN KAYBI OLMAZ !
NJRAT TA DENENMİŞTİR VE %100 ÇALIŞIR DİĞER RATLARDA DENEMEDİM !
İNTERNETİN OLDUĞU HERYERDEN KURBANINIZA ERİŞEBİLİRSİNİZ !

YAPAMAYAN ARKADAŞLAR ÇALIŞMA MANTIĞINI ANLASIN VE VPN NIN BAGLI OLDUĞUNDAN EMİN OLSUN !
ANTİVÜRÜS PROGRAMINIZI VE GÜVENLİK DUVARINI KAPATIP BU İŞLEMLERİ DENEYİNİZ !
İLK SERVER DA BAĞLANTI GELMEMESİNİM SEBEBİ DAHA ÖNCEDEN AYNI İPDEN BAŞKA BİR PORT VPN AÇMIŞ OLMAM. SİZ İLK YAPTIĞIM ŞEKİLDE HERŞEYİ EKSİKSİZ YAPTIĞINIZ ŞEKİLDE SERVERİNİZIN ÇALIŞMAMA İHTİMALİ YOK.İKİNCİ GÖSTERDİĞİM VPN BENİM İLK AÇMIŞ OLDUĞUM PORT VPN OLDUĞU İÇİN BAĞLANTI GELDİ.EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE PORT VPN NİN BAĞLANTISINI GİRİP SERVERİNI OLUŞTURDUKTAN SONRA BAĞLANTINIZ GELECEKTİR LÜTFEN DİKKATLİ İZLEYİP MANTIĞINI ANLAMAYA ÇALIŞIN ! BEN KENDİN KULLANIYORUM ÇALIŞMAMA GİBİ BİR DURUMU YOKTUR !