Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

• Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

Merhaba Aslarım Ve Üslerim/CAREX

Carex

Yeni Üye
Öncelikle Değerli Üyeler Foruma Yeni Katılmış Olup Bildiklerimi Öğretmeye,Bilmediklerimi Öğrenmeye geldim.
Ben Kimim?,18 Yaşında Kendini Yazılıma Adamış Biriyim,Küçük Yaşta Olan Hacker Kavramına hayranlığım Beni Bu Yola Sürükledi
Özelliklerime Gelirsek
C#-PYTHON-PHP-HTML-Kali Linux-Windows-Grafik Tasarım-Video Montaj Gibi Dallarda Uzmanlığım Var

Bu Arada Sormak İstediğim Konu Açarken Kelime Sınırı Varmı,Forum Logosu Png Olarak Atarsanız Sevinirim

Bu Arada Scorpiol-İskorpitx Hayranıyım :)
İskorpitx ile yüzyüze konuşmak nasip oldu Bakalım :)

Saygılarımla//Carex​

Serberus

KURUCU
Yönetici
Kurucu
Aramıza hoşgeldin kardeşim..

Forumun PNG halini sana ulaştırmaya çalısıcam , ayrıca grafik ve video işinden anlıyorsan çalışmalarını bekliyorum.

aramıza hoşgeldin.

Carex

Yeni Üye
Aramıza hoşgeldin kardeşim..

Forumun PNG halini sana ulaştırmaya çalısıcam , ayrıca grafik ve video işinden anlıyorsan çalışmalarını bekliyorum.

aramıza hoşgeldin.
Teşekkür Ederim Adminim,Anlıyorum,Elime Png Ulaşır Ulaşmaz Çalışmalara Başlayacağım Saygılarımla//

Öncelikle Değerli Üyeler Foruma Yeni Katılmış Olup Bildiklerimi Öğretmeye,Bilmediklerimi Öğrenmeye geldim.
Ben Kimim?,18 Yaşında Kendini Yazılıma Adamış Biriyim,Küçük Yaşta Olan Hacker Kavramına hayranlığım Beni Bu Yola Sürükledi
Özelliklerime Gelirsek
C#-PYTHON-PHP-HTML-Kali Linux-Windows-Grafik Tasarım-Video Montaj Gibi Dallarda Uzmanlığım Var

Bu Arada Sormak İstediğim Konu Açarken Kelime Sınırı Varmı,Forum Logosu Png Olarak Atarsanız Sevinirim

Bu Arada Scorpiol-İskorpitx Hayranıyım :)
İskorpitx ile yüzyüze konuşmak nasip oldu Bakalım :)

Saygılarımla//Carex​
Hoşgeldin nice vakit geçirmene sen yokken biz bir kişi daha eksiktik