Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

• Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

HTML İnjection Waff Bypass [Scorpiol Anlatıyor...]

Scorpiol

Teğmen
Onursal Ünvan
Web sitesi
p4rs.net
Öne çıkan konu #1
---Videolu Anlatım---

Eğitim Veriliyormuş Bizde Video Çekerek Destek Olalım.

İyi Seyirler // Scorpiol

Serberus

KURUCU
Yönetici
Kurucu
Güzel anlatım dostum eğitim alanına ekliyorum ve öne çıkarıyorum konuyu.

Fred.Torvalds

Well-Known Member
Onursal Ünvan
Boss Whatsapp ve ya skype grupunuz varsa ekleyin beraber millete yardimci olalim insallah

Fred.Torvalds

Well-Known Member
Onursal Ünvan
Babacan Skype Adresim Scorpiol355 İletişime Geçebilirsiniz Grup Var mı Bende bilmiyorum Varsa Eklerseniz Yardımcı Olurum Yani @Serberus a sor onu sen
1 de shell konusunda bana 1 yardim edersen cok sevinirim .. bu shell sokma isinde bana yardimci olurmusun?

Scorpiol

Teğmen
Onursal Ünvan
Web sitesi
p4rs.net
Tabi ki bugün müsaitim şimdi yardımcı olayım Skype'den Ekle Konuşalım Yarın Şehir Dışına Çıkacağımda