Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

  • Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

DERS Ethical Hacking Guvenlik Gorsel Egitimi Programı

Serberus

MAREŞAL
Yönetici
MAREŞAL
Katılım
27 May 2018
Mesajlar
135
Beğeniler
86
Öne çıkan konu #1
Ethical Hacking ve Güvenlik Eğitim Seti, siber güvenlik üzerine oluşturulmuş olan bu eğitim setinde Hacker’le ilgili dilediğiniz bilgilere sahip olabileceksiniz. En iyi konu anlatımlarından meydana gelen bu eğitim seti ile yapmak istediğiniz işlemleri detaylı bir şekilde öğrenebilecek, uygulamak istediğiniz işlemleri adım adım halledebilecek ve siber hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olabileceksiniz. Ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz Ethical Hacking ve Güvenlik Eğitim Setine alternatif bağlantı adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Link ;
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

RAR Şifresi ;
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


KURULUM ANLATIM Dosyasını okuyarak yapınız kurulumunuzu.

Forum sistemine üye olanlara vip verilcektir.

İyi seyirler :)
 

dekadan

Yeni Üye
Katılım
8 Haz 2018
Mesajlar
2
Beğeniler
1
Yaş
20
#3
hocam elinize emeğinize sağlık. İnşallah amacına ulaşan bir çalışma olur. Harikasınız.
 
Katılım
7 Haz 2018
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Yaş
20
#6
Elinize sağlık hocam indirdim baktım hiç bir sıkıntısı yok tıkır tıkır çalışıyor maşallah